Через Кам’янець-Подільський можуть провести додаткові залізничні маршрути
Для цього депутати міської ради направили звернення Голові Верховної Ради та Прем’єр-Міністру України з проханням посприяти у створенні нових залізничних маршрутів.Через Кам’янець-Подільський можуть провести додаткові залізничні маршрути
Для цього депутати міської ради направили звернення Голові Верховної Ради та Прем’єр-Міністру України з проханням посприяти у створенні нових залізничних маршрутів. Про це повідомляє Громадське телебачення Поділля.

Під час 88 позачергової сесії депутати Кам’янець-Подільської міської ради вирішили направити звернення Голові Верховної Ради та Прем’єр-Міністру України з проханням посприяти у створенні нових залізничних сполучень з містом.

Зокрема, йдеться про створення маршруту Львів-Івано-Франківськ-Чернівці-Кам’янець-Подільський-Вінниця-Дніпропетровськ-Харків, а також відновлення залізничного маршруту Кам’янець-Подільський-Одеса.

Відповідне звернення ініціював голова депутатської групи «Кам’янець єдиний» Валерій Слободян, який також повідомив, що відповідна домовленість вже є з депутатами Одеської міської ради, які направлять аналогічну ініціативу голові Одеської ОДА Міхеїлу Саакашвілі. Також, за словами міського голови, цю пропозицію схвалив і мер Львова Андрій Садовий.

«Створення такого маршруту забезпечить безперебійне залізничне сполучення між туристичними містами України, безпечний та комфортний проїзд іноземців та інших гостей нашого міста з метою культурного, економічного та інвестиційного обміну між туристичними містами», – йдеться у зверненні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього