Через любов до солодкого дві хмельничанки зважились на крадіжкуЖінки спочатку поцупили солодке, а потім відправилися до кафе ображати офіціанток.Через любов до солодкого дві хмельничанки зважились на крадіжкуЖінки спочатку поцупили солодке, а потім відправилися до кафе ображати офіціанток.
Близько пів на одинадцяту годину вечора до міліціонерів звернулася працівниця кафе, що у мікрорайоні Виставка, і вказала на двох жінок. За її словами, вони прийшли в кафе та з невідомих причин почали її ображати і погрожувати фізичною розправою. Офіціантка не стала терпіти образ і натиснула тривожну кнопку Державної служби охорони.

– Коли ми підійшли до невідомих жінок, аби їх заспокоїти, то зрозуміли, що вони підходять під орієнтування до осіб, які скоїли крадіжку з магазину, – розповіли працівники групи затримання Державної служби охорони в Хмельницькій області.

Як згодом з’ясувалося, двома годинами раніше в магазині по проспекту Миру дві невідомі жінки вкрали солодощі. Продавчиня повідомила прикмети ймовірних крадійок міліціонерам. Виявилося, що задиркуваті панянки і є тими любительками дармових солодощів.

Працівники Державної служби охорони доставили жінок до Зарічанського відділу міліції.
Розкажи друзям

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього