Через інцидент у Шепетівській ЦРЛ ледве не розмерзлася система опалення
Надзвичайна подія сталася в ніч на 4 січня: невідомі увірвалися у приміщення приватної котельні на території лікарні та побили її працівників. Також зловмисники потрощили обладнання, що призвело до зупинки подачі тепла у відділення Шепетівської ЦРЛ.Через інцидент у Шепетівській ЦРЛ ледве не розмерзлася система опалення
Надзвичайна подія сталася в ніч на 4 січня: невідомі увірвалися у приміщення приватної котельні на території лікарні та побили її працівників. Також зловмисники потрощили обладнання, що призвело до зупинки подачі тепла у відділення Шепетівської ЦРЛ.

Зі слів одного з власників, злочинці намагалися вивести з роботи обладнання на кілька діб, щоб система опалення замерзла. А за мінусової температури повітря, це могло призвести до масштабної поломки мережі.

Зловмисники зуміли пошкодити автоматику в котельні, насосне обладнання, двигуни на котлах, намагалися розбити топки котлів тощо.

На щастя, після обіду подачу опалення знову поновили. Станом на вечір температура повітря у приміщеннях відділень лікарні стабілізувалася.

Через дії зловмисників найбільше постраждали хворі, що перебувають на стаціонарі в травматологічному, дитячому, пологовому та й інших відділеннях Центральної районної лікарні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього