Через недолугу банківську систему хмельничанин прогорів на 400 тисяч гривень
В «Дельта Банку» знову скандал. Звичайна банківська операція з переказу коштів перетворилася для подружжя справжньою бідою. Гроші просто розчинилися у електронній банківській системі, мов у повітрі. Майже півмільйона гривень під час купівлі авто пара втратила через недолугу систему \”Дельта Банку\”.Через недолугу банківську систему хмельничанин прогорів на 400 тисяч гривень
В «Дельта Банку» знову скандал. Звичайна банківська операція з переказу коштів перетворилася для подружжя справжньою бідою. Гроші просто розчинилися у електронній банківській системі, мов у повітрі. Майже півмільйона гривень під час купівлі авто пара втратила через недолугу систему \”Дельта Банку\”.
Проблеми з банком у подружжя Анатолія та Марини виникли ще напередодні крадіжки, саме так у міліції кваліфікували зникнення грошей. З поточного рахунку батька Марини, пара не змогла перерахувати кошти автосалону.
І жодних інших пояснень. Зайшовши в глухий кут, чоловік з дружиною викликали міліцію. На наступний день їм зателефонував начальник служби безпеки банку та повідомив, що тепер кошти можна перерахувати.
Тоді подружжя пішло ще раз до банку аби дізнатись, куди зникли їхні гроші. Втім, пояснення вони так і не отримали. Працівники банку лише порадили зателефонувати на гарячу лінію.
На власній шкірі переконалися у привітності охоронців і ми.
Без камери нас таки пускають у відділення банку, та все марно, працівник фінустанови і нам радить дзвонити на гарячу лінію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього