“Нафтогаз Україна” відсудила у “Красилівського підприємства теплових мереж” понад 845 тисяч гривень.

Через неотримання субвенцій на красилівських тепловиків подали у суд“Нафтогаз Україна” відсудила у “Красилівського підприємства теплових мереж” понад 845 тисяч гривень.
ПАТ “НАК “Нафтогаз України” виграла позов у КП “Красилівське підприємство теплових мереж”. “Нафтогаз” хотів стягнути з комунального підприємства трохи більше 892,2 тисячі гривень. Тепловики заборгували 781,854 тисячі гривень за газ. Решта суми – це пеня, врахування інфляції та три відсотки річних від боргу.

Через неотримання субвенцій на красилівських тепловиків подали у суд

Відповідно до договору купівлі-продажу природного газу від 28 грудня 2012 року, “Нафтогаз” поставив красилівським тепловикам природний газ майже на три мільйони 658 тисяч гривень, комунальники ж лише частково розрахувалися – сплатили два мільйони 876 тисяч гривень. Тому й виникла заборгованість майже у 782 тисячі гривень за спожитий газ у січні-квітні та жовтні-грудні минулого року.

Тепловики намагалися виправдатися невідповідністю затверджених тарифів на послуги теплопостачання та непогашенням різниці в тарифах на теплову енергію за рахунок субвенцій з державного бюджету. На засіданні Хмельницької облкомісії з питань погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу було узгоджено, що “Красилівське підприємство теплових мереж” отримає понад два мільйони 293 тисячі гривень, проте комунальникам реально надійшло лише 364,5 тисячі гривень.

Господарський суд Хмельницької області, взявши до уваги факти, все ж таки прийняв сторону “Нафтогазу”, проте позов задовільнив лише частково. Окрім основного боргу у 781,854 тисячі гривень, красилівські тепловики повинні ще сплатити майже 38,9 тисячі гривень пені, 5,78 тисячі гривень інфляції, 18,751 тисячі гривень трьох відсотків річних та понад 17,683 тисячі гривень відшкодування сплаченого судового збору.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього