Через несправні печі на Хмельниччині почастішали пожежі
Рекордсменами у «лихій» статистиці є Шепетівський, Чемеровецький і Городоцький райони.Через несправні печі на Хмельниччині почастішали пожежі
Сто п’ятнадцять пожеж за місяць. З початку нинішнього року кількість екстрених ситуацій в Хмельницькій області зросла на 70 відсотків. Про це повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
Шепетівський, Чемеровецький і Городоцький райони є рекордсменами у «лихій» статистиці пожеж в області. Там вогонь спалахував переважно у селах. Основною причиною загоряння, кажуть рятувальники, є використання старих, не зовсім справних печей. Загалом від початку року в області горіло понад сотню разів. Полум’я забрало життя 9 людей, серед них – одна дитина.
Нині на Хмельниччині працює понад сотню пожежних команд. Їх кількість планують збільшити, причому набиратимуть туди і добровольців. Таким чином, вважають в обласній адміністрації, можна зменшити кількість нещасних випадків, повідомляє TV7+.
Заразом, до кожного населеного пункту в адміністрації воліють прикріпити фахівця. Він буде допомагати місцевим мешканцям з ремонтом печей та електроприладів, а також надаватиме консультації щодо пожежної безпеки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього