Через обурених активістів новий губернатор Хмельниччини пішов через запасний вихід
Прогнозувати, як запрацює новий керманич в області, поки зарано.Через обурених активістів новий губернатор Хмельниччини пішов через запасний вихід
Громадські активісти Хмельниччини виступили проти новопризначеного голови облдержадміністрації, члена політичної партії «Удар» Олександра Корнійчука. Точніше – проти способу, в який посадовець очолив область.
Обурені представники громадськості краю висловили свої претензії Віталію Ковальчуку – першому заступнику Глави Адміністрації Президента України, який приїхав представити свого однопартійця на посаді голови облдержадміністрації. Таке кадрове призначення активісти області вважають щонайменше непрозорим.

Вони, виявляється, висловили свої застереження щодо кандидатури Олександра Корнійчука Президенту України. За відсутністю реакції змусили вислухати свої претензії у Будинку рад першого заступника глави президентської адміністрації.

Отож Віталію Ковальчуку довелося віддуватися за всіх, оскільки новий губернатор у суперечках участі не брав. 42-річний військовий інженер, народний депутат 7-го скликання і очільник обласного осередку партії «Удар» Олександр Корнійчук за 15 хвилин до цього висловив сподівання на конструктивну співпрацю в краї, повідомляє Поділля-центр.

Приділити максимальну увагу учасникам антитерористичної операції, які повертаються з фронту додому. А ще активізувати процес децентралізації в краї та налагодити систему надання якісних адміністративних послуг населенню. Такі першочергові завдання Президента країни владі на місцях – розповів представник адміністрації Порошенка.

Кажуть «перший млинець грудкою». Прогнозувати, як запрацює новий керманич в області, поки зарано. Але «ударівцям», мабуть, на Хмельниччині не щастить. Бо зі свого урочистого представлення на посаді Олександру Корнійчуку довелося виходити через запасний вихід.

Детальніше – у сюжеті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього