Через підроблене чиновниками розпорядження на Хмельниччині незаконно приватизовано землі вартістю 1,7 млн грн
Білогірським відділом Старокостянтинівської місцевої прокуратури під час вивчення документів про надання у власність громадянам земельних ділянок виявлено факт службового підроблення.Через підроблене чиновниками розпорядження на Хмельниччині незаконно приватизовано землі вартістю 1,7 млн грн
Білогірським відділом Старокостянтинівської місцевої прокуратури під час вивчення документів про надання у власність громадянам земельних ділянок виявлено факт службового підроблення.

Зокрема встановлено, що службові особи районної державної адміністрації у жовтні 2012 року внесли неправдиві відомості до розпорядження, яким надано дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок за межами населеного пункту, а також до списку громадян, які отримали такий дозвіл.

Згодом, на підставі цього підробленого документа, 29 особам зареєстровано право власності на землі загальною площею майже 56 га та вартістю 1,7 мільйона гривень.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань прокуратурою внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Досудове розслідування доручено місцевому відділенню поліції.

Як повідомив начальник Білогірського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури Віталій Радчишин, наразі у межах представницьких повноважень прокуратурою готуються 29 позовів про визнання недійсними свідоцтв про право власності, скасування рішень про державну реєстрацію та повернення державі незаконно приватизованих земельних ділянок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього