Через похолодання виходять з ладу банкоматиЗбільшення кількості непрацюючих банкоматів в Україні викликане похолоданням, а не браком грошей, повідомив голова правління Українського процесингового центру Антон Романчук.Через похолодання виходять з ладу банкоматиЗбільшення кількості непрацюючих банкоматів в Україні викликане похолоданням, а не браком грошей, повідомив голова правління Українського процесингового центру Антон Романчук.
«Не всі банкомати добре перенесли на цьому тижні похолодання. Адже багато апаратів поставили в торгових центрах і магазинах біля виходів, а деякі й зовсім на вулиці. Але не всі з них пристосовані під роботу при низьких температурах », – зазначив він.
За словами експерта, на цьому тижні проблеми виникали менш, ніж з 7,3% апаратів. «Можу навести дані по 2700 банкоматів: 119 з них не працює через технічні проблеми, 69 – через перебої з електроживленням, і тільки 9 – через відсутність грошей в апаратах», – розповів Антон Романчук.
За його словами, навантаження на банкоматні мережі банків на цьому тижні виросла неістотно. Але пообіцяв збільшити частоту поповнення банкоматів, якщо населення почне активніше знімати кошти з карток.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього