Через пораду «цілувати Януковича у сраку» священик з Волині Віктор Мартиненко написав рапорт,На виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 25 грудня 2013 року №702/2013 «Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України» 31 січня 2014 року у рамках підготовки до славетного ювілею Великого Кобзаря майстри мистецтв та аматори народного мистецтва Красилівщини другими серед районів Хмельниччини представляли глядачам творчий звіт.На виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 25 грудня 2013 року №702/2013 «Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України» 31 січня 2014 року у рамках підготовки до славетного ювілею Великого Кобзаря майстри мистецтв та аматори народного мистецтва Красилівщини другими серед районів Хмельниччини представляли глядачам творчий звіт.

У творчому звіті взяли участь народні та зразкові аматорські колективи та окремі виконавці. Захід пройшов на високому художньому та організаційному рівні з представленою яскравою виставкою творів майстрів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва.

На свято завітали начальник управління культури національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Ірина Трунова, керівник апарату райдержадміністрації Оксана Максимчук.

Творчий звіт відкрила Оксана Віталіївна, яка відзначила, що Тарас Григорович Шевченко по праву займає почесне місце, серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові,чия душа сповнена високої любові до батьківщини бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. тому наше головне зобов’язання перед Великим Кобзарем — нести крізь віки його спадщину, зберігаючи для нащадків полум’я Шевченкових слів, докласти максимум зусиль для належного відзначення в районі його 200-літнього ювілей.

Через пораду «цілувати Януковича у сраку» священик з Волині Віктор Мартиненко написав рапорт,

За матеріалами Красилівської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього