Через що хмельничани можуть залишитись без субсидій на газ?
Збільшення заборгованості пов\’язують, насамперед, з багаторазовим підвищенням ціни газу, зменшенням вдвічі державою норм споживання блакитного палива та значним падінням доходів громадян.Через що хмельничани можуть залишитись без субсидій на газ?
Збільшення заборгованості пов\’язують, насамперед, з багаторазовим підвищенням ціни газу, зменшенням вдвічі державою норм споживання блакитного палива та значним падінням доходів громадян, – повідомляють у прес-службі ПАТ«Хмельницькгаз.
Найвідчутніше зміни вдарили саме по найменш захищеній категорії споживачів: тих, які користуються пільгами та субсидіями. З зростанням ціни на газ з квітня у 6 разів, рівень розрахунків стрімко погіршився, хоча в Уряді запевняли, що збільшення ціни на газ не позначиться на малозабезпечених, оскільки вони отримуватимуть субсидії. Проте, варто пам’ятати, що боржники не можуть претендувати на отримання соціальної допомоги від держави. Тому усім бажаючим отримати субсидії на житлово-комунальні послуги, потрібно, в першу чергу, ліквідувати заборгованість і надалі своєчасно та в повному обсязі сплачувати за газ, а також, вчасно подавати показання лічильника.
«Починаючи з 1 квітня, наші абонентні служби вщент переповнені споживачами, які налаштовані негативно та, навіть, в деякій мірі, агресивно, в зв’язку з таким багаторазовим підвищенням цін, – інформує в.о. заступника голови правління з обліку та постачання газу Віталій Рейда. – Люди хочуть дізнатися, скільки платитимуть за газ по-новому, особливо в опалювальний період, звіряються, вносять показання лічильників. Разом з тим, наші працівники стараються донести до кожного, що ціни на газ встановлює держава в особі регулятора НКРЕКП, а ПАТ «Хмельницькгаз» ніякої мірою не впливає на це, а є лише виконавцем. Крім того, компанія отримує лише 9,8% від загальної ціни газу за послуги транспортування і постачання блакитного палива».
Отримані за свої послуги кошти, «Хмельницькгаз» скеровує, передусім, на утримання в належному стані, ремонт та модернізацію газових мереж, цілодобове функціонування аварійно-диспетчерських служб, ряду інших підрозділів, які щоденно контролюють роботу газотранспортної системи області, а також, на придбання та установку безкоштовних лічильників газу та ін. Тому від своєчасних розрахунків за газ залежить безпека та безперебійність газопостачання.
Найбільше боргують за блакитне паливо споживачі м. Хмельницького – 18,9 млн.грн., Хмельницького району – 6,9 млн.грн., м. Кам’янця-Подільського – 3,2 млн.грн., Дунаєвецького району – 3,2 млн.грн. та Волочиського – 3, 1 млн.грн. млн.грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього