Через утворення снігових переметів на окремих ділянках доріг Хмельниччини для руху транспорту виникають складнощіТому 3 лютого голова Хмельницької райдержадміністрації Валерій Кольгофер особисто здійснив виїзд у село Ходаківці з метою ознайомлення з ходом робіт по очистці автодоріг.Тому 3 лютого голова Хмельницької райдержадміністрації Валерій Кольгофер особисто здійснив виїзд у село Ходаківці з метою ознайомлення з ходом робіт по очистці автодоріг. Очільник району та перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Файдевич поспілкувались із начальником філії «Хмельницький райавтодор» Вадимом Колодієм. Дізналися про ситуацію, що склалась на проблемних ділянках, та обговорили подальші плани роботи з очистки від снігових переметів автошляхів. Планується провести такі ж роботи у напрямку сіл Тиранівка, Печеськи та Шпиченці.

Також з метою безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення району при райдержадміністрації створено районний оперативний штаб із координації дій органів місцевого самоврядування та служб цивільного захисту в осінньо-зимовий період.

«Головний критерій результативності та ефективності діяльності влади – це якість життя наших громадян. Належне функціонування всіх систем життєзабезпечення – завдання, яке перед нами ставить Президент України Віктор Янукович. Тому наше першочергове завдання – розчищення автомобільних доріг від снігу, забезпечення якісних, комфортних умов життя населення», – зазначив Валерій Кольгофер.

За матеріалами Хмельницької РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього