Через Євромайдан сільською радою з Хмельниччини зацікавились "органи"Княжпільська сільська рада (Кам’янець-Подільський район) після голосування за відставку уряду Миколи Азарова і проведення дострокових президентських і парламентських виборів нині має клопіт від перевірок правоохоронців.

Про це сьогодні заявив сільський голова, полковник запасу Микола Брянгін на хмельницькому Євромайдані.Через Євромайдан сільською радою з Хмельниччини зацікавились "органи"Княжпільська сільська рада (Кам’янець-Подільський район) після голосування за відставку уряду Миколи Азарова і проведення дострокових президентських і парламентських виборів нині має клопіт від перевірок правоохоронців.

Про це сьогодні заявив сільський голова, полковник запасу Микола Брянгін на хмельницькому Євромайдані.
За його словами, до сільської ради надійшов запит з прокуратури щодо витребування регламенту роботу сесії сільради і протоколу рішення позачергової сесії від 2 грудня цього року.

“Мені кам’янецька прокуратура повідомила, що з Хмельницького надійшла вказіка надати регламент роботи сесії сільської ради. Ніхто за три роки нічого подібного не запитував, а тут дайте їм регламент. Ну, надамо. Міліція телефонувала, щоб надати протокол рішення позачергової сесії від 2 грудня. Надамо – хіба ми щось приховуємо?” – наголосив сільський голова.
Крім цього, як стверджує пан Брянгін, представники Кам’янець-Подільської РДА почали тиснути на депутатів сільської ради через їх рідних.

“У мене соціальним працівником працює молода дівчина. Але її біда в тому, що в неї мама – депутат сільської ради, яка була на сесії і проголосувала за це рішення. У дочки запитували, чому її мати так голосувала. В якій державі ми живемо і що з нами робиться?” – запитав сільський голова.

Як відомо, 2 грудня депутати Княжпільської сільської ради на позачерговій сесії ухвалили рішення щодо останніх політичних подій в державі. А саме – засуджують уряд Миколи Азарова за призупинення євроінтеграційних процесів; засуджують кривавий розгід студентського Євромайдану у Києві уночі 30 листопада і порушення кримінальної справи проти Міністра МВС Віталія Захарченка; вимагають відстаки уряду Азарова та проведення дострокових парламентських і президентських виборів; підтримання загальноукраїнського страйку.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього