Чергова допомога бійцям АТО з Волочиська

Чергова допомога бійцям АТО з Волочиська
Завдяки небайдужим жителям Волочиського краю доставлено матеріальну допомогу для 7 окремої санітарної роти, яка дислокується в Луганській області, де служать 10 вихідців з Волочиського районуЧергова допомога бійцям АТО з Волочиська
Завдяки небайдужим жителям Волочиського краю доставлено матеріальну допомогу для 7 окремої санітарної роти, яка дислокується в Луганській області, де служать 10 вихідців з Волочиського району.

Громада відгукнулася і зносила усе, що може. Від коштів до продуктів харчування та інших необхідних речей. В основному небайдужі люди несли до пунктів прийому міста одяг, предмети гігієни, домашні консерви, ласощі, воду, цигарки та інші необхідні речі.

Супроводжували транспорт заступник голови районної ради Пазюк С.М. та голова районної організації «Народний Фронт» Чагайна А.А.

Бійці подякували усім за чуйність та підтримку: «Вся Волочищина допомагає нам якісно проводити АТО, щоб ми там були не голодні і в теплі, це для нас дуже важливо, важлива підтримка наших людей, важлива підтримка та увага усіх.»
Особливо бійці бережуть дитячі малюнки та листи, написані школярами. А тепер кожен з них ще матиме ляльку-оберіг, зроблену дитячими ручками з любов’ю і вірою в перемогу.

Залишити відповідь