Чергова нагорода скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС

Чергова нагорода скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС
На Міжнародному фестивалі з боулдерінгу, який проходив на початку листопада цього року у Львові, знову відзначилися нетішинські скелелазиЧергова нагорода скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС
На Міжнародному фестивалі з боулдерінгу, який проходив на початку листопада цього року у Львові, знову відзначилися нетішинські скелелази. У цьому надскладному виді скелелазіння взяли участь спортсмени із Польші, Словенії, Росії, Білорусії та всіх куточків нашої держави. Змагалися учасники в трьох категоріях: професіонали, аматори і діти до 14 років.

Команда нетішинських скелелазів, до основи якої входять працівники Хмельницької АЕС та їхні діти, виступала у двох категоріях. І знову скарбничка «Клубу альпінізму та скелелазіння» міста-супутника Хмельницької АЕС поповнилася черговою нагородою. Десятирічний Ярослав Кондратюк, який змагався із кращими скелелазами в категорії до 14 років, виборов третє місце.
За словами тренера «Клубу альпінізму та скелелазіння» Олександра Веремійчука, який працює начальником дільниці енергоремонтного підрозділу ВП «Хмельницька АЕС», – цими змаганнями нетішинські скелелази закривають сезон 2014 року та прагнуть у наступному сезоні вийти на європейський рівень.
Чергова нагорода скелелазів міста-супутника Хмельницької АЕС

Довідково:
Боулдерінг (англ. bouldering) – вид скелелазіння, який складається із серії коротких (5-8 перехватів) надскладних трас. Назва походить від англійського «boulder» (валун), bouldering – лазіння по валунам. На відміну від скелелазіння по високих скелях, у боулдерінгу не використовують мотузку та металеве спорядження, тільки спеціальне взуття – скельні туфлі – та магнезію для рук, схожу на той білий порошок, яким користуються гімнасти та штангісти.

Залишити відповідь