Чергова петиція лягла на стіл хмельницького мера
Станом на 8 червня петицію про створення скейт-парку підписали 500 осіб з 500 необхідних.Чергова петиція лягла на стіл хмельницького мера
Електронна петиція \”Створення нового сучасного скейт-парку\” станом на 8 червня зібрала 500 підписів з 500 необхідних.

Текст петиції: \”Ми – молоді спортсмени міста Хмельницький, останні роки не маємо можливості займатися екстремальними видами спорту в місті. Скейт-парк, який був встановлений 7 років тому, вже не працює і не відповідає сучасним стандартам. Фігури знаходяться в аварійному стані та не підлягають ремонту. Покриття майданчика потребує оновлення. Спільно з ГО \”Всеукраїнська федерація скейтбордінгу\” розроблений проект скейт-парку, який за своїми фігурами й розташуванням їх на майданчику є оптимальним, а також повністю задовольняє потреби молоді. Просимо депутатів міської ради Хмельницького ухвалити рішення про створення нового сучасного скейт-парку\”.

Автор: Крук Олексій Вікторович

Дата початку збору підписів: 11 квітня 2016 р.

Згідно з пунктом 4.5. \”Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді\”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міський голова доручить розгляд петиції виконавчим органам міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього