Чергова петиція лягла на стіл хмельницького мера

Чергова петиція лягла на стіл хмельницького мера
Станом на 8 червня петицію про створення скейт-парку підписали 500 осіб з 500 необхідних.Чергова петиція лягла на стіл хмельницького мера
Електронна петиція \”Створення нового сучасного скейт-парку\” станом на 8 червня зібрала 500 підписів з 500 необхідних.

Текст петиції: \”Ми – молоді спортсмени міста Хмельницький, останні роки не маємо можливості займатися екстремальними видами спорту в місті. Скейт-парк, який був встановлений 7 років тому, вже не працює і не відповідає сучасним стандартам. Фігури знаходяться в аварійному стані та не підлягають ремонту. Покриття майданчика потребує оновлення. Спільно з ГО \”Всеукраїнська федерація скейтбордінгу\” розроблений проект скейт-парку, який за своїми фігурами й розташуванням їх на майданчику є оптимальним, а також повністю задовольняє потреби молоді. Просимо депутатів міської ради Хмельницького ухвалити рішення про створення нового сучасного скейт-парку\”.

Автор: Крук Олексій Вікторович

Дата початку збору підписів: 11 квітня 2016 р.

Згідно з пунктом 4.5. \”Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді\”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міський голова доручить розгляд петиції виконавчим органам міської ради.

Залишити відповідь