Чергова весільна виставка на Хмельниччині
«Весілля та історія кохання». 20 лютого у центрі міста відкрилась виставка з такою назвою. Усі, хто організовують весільні заходи, готуються до початку нового сезону. На двох поверхах торгово-промислової палати розмістилися майстри весільного мистецтва, котрі усім бажаючим демонстрували свої уміння та товари.Чергова весільна виставка на Хмельниччині
«Весілля та історія кохання». 20 лютого у центрі міста відкрилась виставка з такою назвою. Усі, хто організовують весільні заходи, готуються до початку нового сезону. На двох поверхах торгово-промислової палати розмістилися майстри весільного мистецтва, котрі усім бажаючим демонстрували свої уміння та товари.
Декілька місяців копіткої роботи та декілька тижнів безсонних ночей – і ось результат. Авторське оздоблення кожного свята, кращі ведучі та художні номери – під одним дахом. З 20 лютого організатори цього дійства зібрали «гуру весільного мистецтва».
І таких ініціативних назбиралося декілька десятків. Кожен з них дивував майстерністю флористики, мейк-апу та іншими елементами декорування весілля.
Були і такі, хто спеціально для цього дійства організували для наречених акції.

Не дивлячись на те, що весільна виставка проводиться лише другий рік, вона вже встигла полюбитися хмельничанам.
Але цього року усі відвідувачі могли не лише оцінити новинки весільного мистецтва, а й допомогти нашим військовим на Сході України. На заході «Мистецька Подільська сотня» – а це об’єднані однією метою творчі люди, збирали кошти для силовиків, котрі боронять спокій українців.
Виставка-фестиваль весільних атрибутів «Весілля та Історія кохання» тривала до 22 лютого. Тож усі бажаючі могли тут знайти необхідні атрибути свого свята на різний смак та гаманець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього