Чеське місто-побратим підтримало Дунаївці у прагненні до євроінтеграціїЗвернення надійшло у Дунаєвецьку міську раду й від керівництва міста-побратима Дунаєвець Брандіс над Лабем – Стара Болеслав.Чеське місто-побратим підтримало Дунаївці у прагненні до євроінтеграціїЗвернення надійшло у Дунаєвецьку міську раду й від керівництва міста-побратима Дунаєвець Брандіс над Лабем – Стара Болеслав.
\”Вітаю дунаївчан, які стоять на Майдані за демократію, з першою перемогою!!! Тримайтеся! Ми підтримуємо Вас. Держіться разом, і Вас не здолати! Нас вразила поведінка Беркута на майдані, які жорстоко побили людей. Нас вражає і те, що за весь період мітингу на Майдані президент України не виходить до народу. Найбільша цінність – це здоров’я, родина…. і воля. Коли людина втрачає здоров’я, то це можна підправити. Якщо волю, то це дуже важко виправити\”, – йдеться у зверненні керівництва міста-побратима Дунаєвець Брандіс над Лабем – Стара Болеслав.

За дорученням чесько-українського руху «Слов’яни разом» та «Діти без кордонів» дунаївчанам написали Михайло Сігеті, Зденек Когутич та інших 23 українців та 18 чехів: жителів побратимого міста Брандіс над Лабем – Стара Болеслав.

Підтримав українців у революційний період також сенатор Мірослав Крейчі, голова Комітету з питань ЄС Сенату Парламенту Чеської Республіки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього