Чи буде басейн у Шепетівці – залежить від обласних депутатів
Про це стало відомо із відкритого листа обласним обранцям від міського голови Шепетівки.Чи буде басейн у Шепетівці – залежить від обласних депутатів
Про це стало відомо із відкритого листа обласним обранцям від міського голови Шепетівки. Михайло Полодюк розповів про обсяг робіт, які виконала міська влада для відкриття міського басейну, а також закликав депутатів обласної ради зробити заключний крок.
Наразі, вже виготовлено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу в ДП«Хмельницькдержбудекспертиза». Кабінетом Міністрів України відповідно до Регіональної програми розвитку прийнято рішення про виділення 3 млн. 600 тис. грн. із Державного бюджету для ремонту басейну. Оскільки дана Програма передбачає співфінансування, на сесії Шепетівської міської ради із міського бюджету уже виділено 10% від запланованої на капітальний ремонт суми, тобто 400 тис. грн. Готовність басейну до роботи становить близько 80%, повідомляє сайт Шепетівки.
21 квітня відбудеться п\’ята сесія Хмельницької обласної ради, на якій розглядатиметься рішення про внесення змін до бюджету Хмельницької області на 2016 рік, де закладено виділення коштів на відновлення роботи басейну, який потребує капітального ремонту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього