Чи буде офіційне відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському?
За ініціативи департаменту гуманітарної політики 19 лютого в приміщенні міської ради відбулася робоча зустріч, що переросла в перше засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у місті Офіційного відкриття туристичного сезону – 2015.Чи буде офіційне відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському?
За ініціативи департаменту гуманітарної політики 19 лютого в приміщенні міської ради відбулася робоча зустріч, що переросла в перше засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у місті Офіційного відкриття туристичного сезону – 2015.
При загальній підтримці того, що традиційне відкриття туристичного сезону в місті робити треба, пройшло обговорення пропозиції проведення даного заходу, його загальної концепції. Зупинились на тому, що цьогоріч акцент буде на історично-пізнавальному туризмі в рамках концепції «Кам’янець крізь віки». Програма заходу дозволить туристам та гостям міста поринути у історичні епохи існування Кам’янця-Подільського. Відкриття туристичного сезону відбудеться 25-26 квітня.
Передуватимуть йому конкурс закладів харчування на кращий сервіс, підготовка туристичного знакування та маркування, презентація віртуальної екскурсії в проекті «Open Ukraine» та укладання угод про обмін соціальною рекламою з іншими містами України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього