Чи бути молодіжному парку у Хмельницькому?
Ще в 2013 році на зеленій території недалеко від міського пляжу забудовники хотіли звести 4 багатоповерхівки. Тоді активісти та екологи територію відвоювали. На прибережній ділянці запланували Молодіжний парк. Міська рада таке рішення підтримала. А молодь навіть розраховувала отримати добротне місце відпочинку.Чи бути молодіжному парку у Хмельницькому?
Ще в 2013 році на зеленій території недалеко від міського пляжу забудовники хотіли звести 4 багатоповерхівки. Тоді активісти та екологи територію відвоювали. На прибережній ділянці запланували Молодіжний парк. Міська рада таке рішення підтримала. А молодь навіть розраховувала отримати добротне місце відпочинку.

Проте погодження документації майбутнього проекту триває вже рік . Процес затягується штучно, переконані активісти. А без паперових дозволів годі
говорити про пошук спонсорів.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, зараз молодь Хмельниччини в очікуванні погодженої документації. ЇЇ обіцяють надіслати з Києва вже за тиждень. Саме тоді стане відомо і про межі майбутнього парку та його площу. Попередньо місце відпочинку для молодих людей запланували на два з половиною гектари.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього