Чи бути новому притулку для собак у Хмельницькому?
Новий притулок чи відремонтований існуючий – влада визначається, як вирішити проблему бездомних тварин.Чи бути новому притулку для собак у Хмельницькому?
Новий притулок чи відремонтований існуючий – влада визначається, як вирішити проблему бездомних тварин.

Петиція про будівництво притулку для тварин у місті набрала необхідну кількість голосів – тепер влада має визначитися з місцем, або виділити кошти на діючий.

8 тисяч бродячих собак та занедбаний притулок. Така сумна реальність з бездомними тваринами у Хмельницькому. Петиція про необхідність будівлі для чотирилапих набрала необхідну кількість голосів. Тепер у міській раді мають визначитися: будувати новий заклад чи привести до ладу існуючий.

Сумна буденність Хмельницького – бродячі собаки. За неофіційними підрахунками у нашому місті їх гуляє на волі близько 8 тисяч. На відміну від інших міст, де їх відстрілюють, у нас комунальні служби намагаються вплинути на зростання популяції гуманною стерилізацією. Хоча 2 сотні прооперованих тварин проблеми не вирішують. Вкотре підняти це питання вирішили громадяни – електронна петиція про необхідність притулку вже на розгляді у міській раді.

Міські посадовці все ж схиляються до думки, що вкласти кошти потрібно все ж в існуючу будівлю для тварин. Адже зараз там не найкращі умови для перебування чотирилапих, а на пошук нового місця розташування для собак може піти багато часу. Тож облагородити притулок «Добро» та порозумітися з орендарем – перші кроки, які необхідно зробити для вирішення проблеми, кажуть у міській раді.

Волонтери кажуть: реорганізація притулку – це оптимальне рішення. Адже зараз на території комунального закладу перебувають і хворі, і стерилізовані тварини. А кількість місць тут обмежена.

Проте зараз захисники тварин хочуть бодай елементарних побутових умов для приготування їжі тваринам – води та світла.

Термін оренди приміщення спливає вже в липні. Для нормальної роботи існуючого притулку потрібні кошти та грамотне керівництво. Тому міська влада планує залучити до управлінських функцій волонтерів, адже саме завдяки їхнім старанням чотирилапі нині мають там вдосталь харчів.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, вже з початку весни до притулку «Добро» починають звозити виловлених та стерилізованих тваринок. Хоча і зараз вольєри переповнені. Тому волонтери просять міську владу пришвидшити розгляд питання про збільшення кількості місць у стерилізаторі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього