Чи "порадує" долар хмельничан у 2015?
Який курс гривні закладений в бюджеті, на це питання конкретно не може відповісти навіть Міністр фінансів Велерія Гонтарева, замість неї відповідав Прем’єрЧи "порадує" долар хмельничан у 2015?
Який курс гривні закладений в бюджеті, на це питання конкретно не може відповісти навіть Міністр фінансів Наталії Яресько, замість неї відповідав Прем’єр. За словами високопосадовця, за один долар вони планують платити 17 гривень. Але чи це правда – невідомо.
«В останні тижні неодноразово українці та народні депутати чули за 23 гривні за 1 долар.» – каже Сергій Лабазюк, окрім того народний депутат зазначив, що в країні вже сьогодні існує три курси, це національний комерційний та чорний, на його думку, саме останній більш реалістичний.
Але в подальшому є вірогідність, що він буде рости, і після свят може коштувати українцям ще більше кревних. Чи перешкодить цьому держава та зокрема Нацбанк? Які кроки та які схеми готуються – не знає ніхто. Тому депутатська група «Воля народу» вже декілька тижнів вимагає пояснень від очільниці Нацбанку Валерії Гонтеревої.
«Гонтарева повинна сьогодні прийти і пояснити як Нацбанк збирається стримувати курс долара, адже, я, особисто вже не вірю, що його можна якось зменшити. Після нового року, на мою думку, він може знову підскочити, і буде коштувати в середньому між тим який він офіційний, і той який ми маємо на чорному ринку.» – зазначає народний депутат.
Але все ж чому українці вимушені жити за тим курсом який є – відповідь проста, в країні постійно друкують гривню, яка не підкріплена золотим фондом – українську валюту друкують по вказівці перших осіб, і як наслідок – ціни ростуть – зазначає Сергій Лабазюк
«Сьогодні можна сказати, що а рахунок простих громадян, по політичній волі, закриваються дірки в бюджеті. Це м’яко кажучи, не правильно, адже відповідальні урядовці повинні знайти та розробити схеми отримання коштів. Найперше – це розкриття тіньових схем, адже, як би це абсурдно не звучало, урядовці знають про них, але питання чому не вживаються заходи аби це ганебне явище знищити. Саме це могло би принести державі мільярди гривень і не вдарити по кишенях простих українців.»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього