Чи стане Сатанів курортом державного значення?
Здравниця без визначеного статусу – курорт «Сатанів» через бюрократичні перепони не має можливість повноцінно розвиватися.Чи стане Сатанів курортом державного значення?
Здравниця без визначеного статусу – курорт «Сатанів» через бюрократичні перепони не має можливість повноцінно розвиватися.
Державний санаторій приватної форми господарювання. Відома здравниця Городоччини опинилася у заручниках бюрократії. Формально курорт «Сатанів» на кожному дороговказі позиціонується як власність держави, засновником його є федерація профспілок, а от податки у казну лікувальна установа сплачує як приватна структура.
Ще в 1992 році було прийняте положення тодішнього Кабінету Міністрів про надання санаторію «Сатанів» статусу державного. Однак відповідної Постанови немає і досі. У минулому році адміністрація зібрала робочу групу – для прийняття подання до столиці потрібен цілий пакет документів. Зокрема і визначення меж курорту у натурі , чого досі не зроблено. А частина території заповідної зони пролягає у Тернопільській області. В Хмельницькій ОДА провели вже 2 засідання, однак справа досі не завершена.
При отриманні статусу державного курорт може розвиватися за рахунок національних проектів. Поки ж як приватна структура, здравниця платить більше трьох з половиною мільйонів доходів державній казні.
Детальніше дивіться у сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього