Чим запам’ятається хмельничанам 2015 рік?
2015 – ий поволі відходить у небуття. Для більшості хмельничан він видався насиченим на події. Привітаннями із прийдешнім роком та новими планами на наступний відрізок життя ділилися перехожі.Чим запам’ятається хмельничанам 2015 рік?
2015 – ий поволі відходить у небуття. Для більшості хмельничан він видався насиченим на події. Привітаннями із прийдешнім роком та новими планами на наступний відрізок життя ділилися перехожі.

2015-ий приніс країні нову поліцію, скандальні закони для аграріїв та чергове збройне протистояння на Донбасі. Рік, що закінчується , поповнив історію в масштабах країни новими подіями, цікавими фактами та свіжими плітками. Проте політична арена – це лише зовнішній прояв того, що відбувалося в державі.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, для пересічних українців 2015-ий приніс багато позитивних емоцій – родинні цінності та спокій в країні хмельнчани ставлять на перше місце серед підсумків року, що минає.

Справжню гордість хмельниичани відчувають за успіхи своїх рідних. Саме міцна сім’я та здоров’я в родинах – головні складові справжнього щастя, вважають подоляни.

Саме терплячістю та витривалістю військових цей рік запам’ятався для українців, в чиїх родинах є захисники.

Цьогоріч під час новорічних святкувань влада рекомендує утриматися від використання піротехнічних засобів. Своє ставлення до салютів висловили і
перехожі на вулицях.

Напередодні свят кожен планує зустріти Новий рік з особливим настроєм – у домашньому колі або у веселій дружній компанії. Головне, щоб 2016 –ий приніс достаток у кожну родину та мир для всіх українців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього