Чим займається міська влада Хмельницького?
Хмельницька міська влада в особі виконуючого обов’язків міського голови та секретаря міської ради Костянтина Чернилевського, виступила ініціатором виділення земель для сімей загиблих в АТОЧим займається міська влада Хмельницького?
Хмельницька міська влада в особі виконуючого обов’язків міського голови та секретаря міської ради Костянтина Чернилевського, виступила ініціатором виділення земель для сімей загиблих в АТО.
Ця ніби «благородна справа» схожа більше на дешевий популізм, аніж на конкретну роботу.
Таке рішення вже існує. І ВРУ, і Кабмін прийняли постанови і вони мають вже давно виконуватись, а не ініціюватись міською владою. Для чого цей дешевий піар нашим можновладцям, якщо те, що вже є і так має виконуватися незалежно від ініціатив – незрозуміло. Єдине пояснення цьому – пан Чернилевський готується «стати мером», бо окрім таких ініціатив, він швидко почав посилювати свою команду, виносячи рішення на розгляд міської ради про призначення двох нових своїх заступників.
Ще одне, люди, яким має роздатися ця земля, не знають як її отримати, ніхто про це з боку влади не пояснює, а там є безліч перепон та бюрократичної тяганини, яка унеможливлює в нормальний спосіб отримати землю. Має бути визначено й оголошено: де її даватимуть, скільки, бо вся земля Хмельниччини вже давно поділена-переділена поміж хмельницькими латифундистами-олігархами та місцевими політиками, можновладцями.
З усього виходить, що наша влада тільки займається популізмом напередодні майбутніх виборів та піаром.
Такі благородні справи мали б робитись вже давно, а не зараз. Якщо хочеться допомагати, то треба це робити, а не займатись популізмом .

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього