Чиновниця із Шепетівщини заплатить штраф за корупцію
Такий результат розгляду судом протоколу про вчинення сільським головою адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, за частинами 1 та 2 ст.172-7 КУпАП, складеного Шепетівською місцевою прокуратурою.Чиновниця із Шепетівщини заплатить штраф за корупцію
Такий результат розгляду судом протоколу про вчинення сільським головою адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, за частинами 1 та 2 ст.172-7 КУпАП, складеного Шепетівською місцевою прокуратурою.

В суді доведено, що керівник органу місцевого самоврядування з Шепетівського району не повідомила сесію сільської ради про реальний конфлікт інтересів між нею та її чоловіком, який працює спеціалістом у цій сільраді. Діючи в умовах реального конфлікту інтересів, вона систематично видавала розпорядження про його преміювання в розмірі 50 відсотків посадового окладу. Таким чином за чотири місяці він отримав понад 3100 гривень преміальних виплат.

За повідомленням керівника місцевої прокуратури Івана Комара, суд визнав сільського голову винуватою у вчиненні вказаних правопорушень та наклав стягнення у виді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3 400 гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього