Чиновницю з Хмельниччини засуджено до 4 років в'язниці
За апеляційною скаргою прокуратури Хмельницької області, апеляційним судом скасовано вирок міськрайонного суду щодо колишньої керуючої справами однієї з районних рад у частині звільнення її від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки.Чиновницю з Хмельниччини засуджено до 4 років в'язниці
За апеляційною скаргою прокуратури Хмельницької області, апеляційним судом скасовано вирок міськрайонного суду щодо колишньої керуючої справами однієї з районних рад у частині звільнення її від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки.

Прокуратура не погодилась із неправильним застосуванням судом першої інстанції кримінального закону та невідповідністю призначеного покарання тяжкості злочину і особі засудженої, внаслідок м’якості.

Державним обвинувачем у суді доведено, що засуджена у червні 2011 року сприяла своїй близькі родичці – колишній голові райдержадміністрації, в організації одержання 30 000 доларів США хабара від громадянина за передачу йому у власність двох земельних ділянок. Половину з цієї суми очільниця РДА отримала за пособництва керуючої справами районної ради.

Відтак, згідно з вироком апеляційного суду області, за пособництво в одержанні хабара в особливо великому розмірі (ч.2 с.15, ч. 2 ст.27, ч.3 ст.368 КК України) керуючу справами однієї з районних рад засуджено до 4 років позбавлення волі, а також її позбавлено 9 рангу та 5 категорії державного службовця.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього