“Чиста перемога” “Престиж-Авто”
Нагадуємо, що влітку стартувала всеукраїнська рейтинг-акція “Автоексперт. Краща СТО”.“Чиста перемога” “Престиж-Авто”
Нагадуємо, що влітку стартувала всеукраїнська рейтинг-акція “Автоексперт. Краща СТО”. В цій акції брали участь всі станції технічного обслуговування України, які були готові боротися за звання найкращої в одній з трьох номінацій:
Краща офіційна СТО,
Краща спеціалізована СТО,
Краща універсальна СТО.
В результаті, були обрані 100 кращих СТО, а також кращі регіональні СТО України.
З гордістю повідомляємо, що авторизована сервісна станція технічного обслуговування “Престиж-Авто” увійшла в сотню найкращих СТО України, а в Хмельницькій області посіла почесне перше місце серед усіх автосервісів.
Сабадаш Микола Васильович, заступник генерального директора з сервісу, подякував клієнтам за підтримку: “Ми виражаємо щиру подяку усім, хто віддав свій голос за Сертифіковану СТО ТОВ “Престиж-Авто”! Для нас дуже важливий кожен ваш відгук!”
Аби вручити подарунки та привітати “Престиж-Авто” з перемогою, до автоцентру завітав представник одного з організаторів всеукраїнської акції.
Відтепер, на стіні пошани Автоцентру “Престиж-Авто” +2 дипломи!

“Чиста перемога” “Престиж-Авто” “Чиста перемога” “Престиж-Авто”

“Будьте впевнені, обираючи Автоцентр ТОВ “Престиж-Авто”, ви гарантовано отримаєте повний спектр послуг високої якості при купівлі чи обслуговуванні Вашого Volkswagen! Адже ми бережемо свою репутацію і піклуємось про кожного клієнта!” – прокоментувала результати акції начальник відділу з продажу автомобілів Мала Юлія.
І нагадуємо, що тільки Автоцентр Volkswagen надає в місті Хмельницький унікальну послугу “Підмінний Автомобіль” для клієнтів СТО “Престиж-Авто”.
Не змінюйте свого ритму життя! Залишайтесь мобільними з Volkswagen!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього