Психологи Державної служби надзвичайних ситуацій, які надавали фахову допомоги жителям Слов’янська, кажуть, що чоловіки виїжджали з міста, бо не хотіли воювати за ДНР та ЛНР

Чоловіки з Слов’янська тікали у Хмельницький, бо не хотіли воюватиПсихологи Державної служби надзвичайних ситуацій, які надавали фахову допомоги жителям Слов’янська, кажуть, що чоловіки виїжджали з міста, бо не хотіли воювати за ДНР та ЛНР.

Близько тижня психологи Юрій Єрменчук та Сергій Ліхневський надавали екстрену психологічну допомогу на Сході. За їхніми спостереженнями, найбільш вразливими до стресового впливу виявилися люди похилого віку та діти. Основними видами негативних психоемоційних проявів були: страх, тривога, апатія, горе втрат та інше.

– В пункт екстреної психологічної допомоги люди йшли масово. До психологів, як і до рятувальників загалом, вони ставилися позитивно. Люди бажали виговоритися, поділитися своїми проблемами, – каже психолог Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області Юрій Єрменчук.
Також психологи пояснили, чому чоловіки Слов’янська покидали домівки та виїжджали з міста.
– Чоловіки казали, що там було небезпечно для їхнього життя. Їх змушували брати зброю до рук і йти до лав ДНР і ЛНР. Під цим страхом вони переїхали у Хмельницький, – каже Юрій Єрменчук.

Чоловіки з Слов’янська тікали у Хмельницький, бо не хотіли воювати
Чоловіки з Слов’янська тікали у Хмельницький, бо не хотіли воювати

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього