Чому у Хмельницькому масово здирають асфальт на тротуарах і вкладають їх плиткою
Офіційна відповідь влади – надійшла субвенція з державного бюджетуЧому у Хмельницькому масово здирають асфальт на тротуарах і вкладають їх плиткою
Офіційна відповідь влади – надійшла субвенція з державного бюджету.
На оновлення хмельницьких тротуарів держава виділила п\’ять мільйонів гривень. Суми до ста тисяч гривень «пішли» по статті «поточний ремонт», а ті, що більше, – «капітальний ремонт». За словами начальника міського управління житлово-комунального господарства Віктора Чапайди, оновлюються тротуари лише біля об\’єктів соціального значення, до того ж, на різних вулицях. Це, мовляв, умови виділення коштів: реконструкція тротуару має виконуватися перед державними об’єктами.

«Ця субвенція спрямована лише на об\’єкти комунальної власності, які мають соціальне значення. Це тротуари біля бібліотек, шкіл, філармонії. Загалом, їх більше двадцяти. Біля комерційних установ ремонтні роботи не проводяться. Які об\’єкти включати – ми обирали комісією. Прийняли рішення: плитку стелити, в основному, у центрі міста, і в межах тих можливостей, які передбачені законодавством», – пояснює Віктор Чапайда.

3,5 мільйона гривень заплановано на капітальний ремонт і 1,5 мільйона гривень – на поточний.
Загалом, поточний ремонт мають цього року зробити перед 15, а капітальний – 11 об’єктами в місті.
Те, що ремонтують тротуар навіть там, де не було в цьому потреби, посадовець заперечує, мовляв, нормального асфальту немає ніде в місті.

«В нас по місту хорошого асфальту немає ніде. Він весь потріскався. Біля Будинку освіти, біля Управління соцзахисту і біля інших об\’єктів теж. Можливо, здалека здається, що тротуар у хорошому стані, але це не так!» – переконує посадовець із ЖКГ.

До речі, плитка, яка тепер прикрашатиме тротуари Хмельницького – українського виробництва. Частину плитки закупили у хмельницької фірми «GLOBO ltd». Власником цієї фірми є колишній депутат Хмельницької міської ради Валентин Магаляс. Ще частину – чомусь у Тернопільській фірмі «Брук-Тон». Ремонтні роботи планують закінчити до заморозків.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього