Чотири дні вісімнадцять учасників проекту "Твоя країна" провели в Хмельницькому
Організаторами відвідин стали активісти \”Молодіжного клубу розвитку\”. Для гостей із різних куточків України вони підготували цікаві екскурсії, майстер-класи, знайомство з відомими подолянами – та чимало інших приємних сюрпризів.Чотири дні вісімнадцять учасників проекту "Твоя країна" провели в Хмельницькому
Організаторами відвідин стали активісти \”Молодіжного клубу розвитку\”. Для гостей із різних куточків України вони підготували цікаві екскурсії, майстер-класи, знайомство з відомими подолянами – та чимало інших приємних сюрпризів.
Завітали гості і до Хмельницької міської ради. Весь час учасники проекту проживали у сім’ях хмельничан. А для того, щоб Хмельницький запам’ятався туристам надовго, організатори потурбувалися і про сувеніри. Усім гостям подарували футболки з емблемами міста – зазначають у прес-службі Хмельницького міськвиконкому. Нагадаємо, всеукраїнський проект \”Твоя країна\” стартував рік тому. Він покликаний ознайомити молодь з власною країною. Переважно, це хлопці і дівчата з активною громадською позицією, волонтери, члени молодіжних організацій та просто активісти, які люблять подорожувати. Наш обласний центр до проекту долучився вперше.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього