Чотири медалі привезли хмельницькі веслувальники з Кубку світу
Дві золоті, срібна та бронзова медалі – такий результат виступу хмельницьких спортсменів в місті Рачіце (Чехія).Чотири медалі привезли хмельницькі веслувальники з Кубку світу
Дві золоті, срібна та бронзова медалі – такий результат виступу хмельницьких спортсменів на Кубку світу в місті Рачіце (Чехія), який проходив з 27 до 29 травня. Відкрила рахунок медалям перемога Інни Грищун разом зі своєю напарницею по екіпажу Анастасією Тодоровою, які на дистанції 500 метрів випередили на 0,05 секунди олімпійських чемпіонок «Лондона-2012» німкень Тіну Дітце та Франсіску Вебер, повідомляють на сайті міської ради.

Наступного дня в байдарці-четвірці, в якій перебувала наша спортсменка, на дистанції 500 метрів посіли друге місце, програвши у фіналі лише 11 тисячних секунди. Проте на дистанції 200 метрів наші дівчата знову вибороли золоту медаль.

Дмитро Янчук у екіпажі каное-двійок на дистанції 1000 метрів посів третє місце. А Павло Алтухов на дистанції 1000 метрів у каное-одиночці – почесне четверте місце.

Чотири медалі привезли хмельницькі веслувальники з Кубку світу

Спортсменів підготували заслужені тренери України з веслування на байдарках та каное – Аркадій Майстер, Ольга Кіяшко, Сергій, Юлія та Наталія Жиляєви.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення