Цифрове телебачення стає доступнішим
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала кодування українських телеканалів, які увійшли в цифрову ефірну мережу компанії «Зеонбуд». Таке рішення регулятор прийняв на сьогоднішньому своєму засіданні.Цифрове телебачення стає доступнішим
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала кодування українських телеканалів, які увійшли в цифрову ефірну мережу компанії «Зеонбуд». Таке рішення регулятор прийняв на сьогоднішньому своєму засіданні.
Відтепер приймати сигнали цифрового мовлення українці сможуть на обладнанні будь – якого виробника. До цього часу телеглядачі змушені були використовувати тільки абонентське приймальне обладнання, схвалене монополістом ринку – компанією \”Зеонбуд\”. Навіть, якщо в телевізор був вбудований приймач \”цифри\” (а це досить великий перелік моделей від відомих виробників), доводилось купувати додатковий блок Т2.
На підготовку до відключення кодування та забезпечення доступу телеглядачів до телеканалів відводиться термін в 1 місяць.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього