Цими вихідними хмельничан запрошують на кінотренінг
Ігор та Ольга Іщенки – сімейні психологи, 6 грудня, знову в Хмельницькому, разом з КІНОТренінгом “Що приховує Амелі?” в Подільському Тренінговому ЦентріЦими вихідними хмельничан запрошують на кінотренінг
Ігор та Ольга Іщенки – сімейні психологи, 6 грудня, знову в Хмельницькому, разом з КІНОТренінгом “Що приховує Амелі?” в Подільському Тренінговому Центрі.

Якщо Ви вже дивилися “Амелі”, то пропустили Головне. Глибше романтики глядачі, як правило, не йдуть. Сердечність, казковість і романтизм затьмарюють справжні секрети жіночої магії, яких сповнений фільм. Хочете побачити покрокову інструкцію до жіночого щастя?
Часто чоловіки потрапляють в глухий кут: чим більше витрачаєш часу і грошей, тим менше жінка задоволена! Та й жінки губляться в казковості своєї душі)
«Амелі» відкриває прості кроки до жіночого щастя.
Романтикам вже цікаво дочекатися:
– як спокусити із задоволенням;
– віддатися коханню по-французьки.

КіноТренінг-ОНЛАЙН гарантує:
– зникнуть зайві кілограми шаблонів,
– відпустять страхи перед відносинами,
– повернеться душевний тонус для кохання і розуміння.

Кожен матиме можливість вчитися в улюблених героїв, в один одного і в Іщенків.
Порядок перегляду дуже простий: всі присутні дивляться фільм, п\’ють чай чи каву, Іщенки зупиняють перегляд після цікавого фрагменту і всі діляться своїми емоціями та обговорюють ситуацію, а потім слухають версії експертів. Перегляд з обговоренням займає 3 години.

Усі бажаючі можуть приєднатися до колективного кіноперегляду. Вартість: 20 грн. 6 грудня, о 18.30, по вул.Соборній, 1 (приміщення Подільського Тренінгового Центру).
Кіноперегляд планується розпочати рівно о 18.30, тому приходити краще на хвилин 10 раніше.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього