Цими вихідними маленьким хмельничанам дарували радість
День захисту дітей свято, яке відзначає кожна сім’я в нашій державі. Щороку до цього дійства кожна область проводить ряд заходів, спрямованих на підтримку талановитої молоді. Не виключенням став і цей рік.Цими вихідними маленьким хмельничанам дарували радість
День захисту дітей свято, яке відзначає кожна сім’я в нашій державі. Щороку до цього дійства кожна область проводить ряд заходів, спрямованих на підтримку талановитої молоді. Не виключенням став і цей рік.
За ініціативи та підтримки благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» цього року у обласному центрі та Волочиську відбулося ряд заходів.
30 травня благодійники зібрали усіх учасників конкурсу дитячого малюнку «Моя сім’я – моя країна», таких за два місяці проведення відбіркового туру назбиралося близько чотирьох сотень.
30 травня у Хмельницькому, на спортивному майданчику школи № 28 відбувся нагородження учасників та переможців із міста та району Проскурова.
«Незважаючи на усі незгоди в нашій державі, ми цього року вирішили провести ось такий захід. На проведення даного конкурсу нас надихнули самі діти. Адже коли ми відправляли допомоги на АТО, то часто дітки нам передавали свої малюнки, аби ми в свою чергу віддали їх нашим військовим. І така допомога, від наймолодшого нашого покоління – важлива для нашого військового». – зазначила президент фонду Віолетта Лабазюк.

Цими вихідними маленьким хмельничанам дарували радість
Цими вихідними маленьким хмельничанам дарували радість

Захід розпочався з 11:00, на спортивному майданчику спочатку відбулася реєстрація, під час якої усім учасникам надавалися заохочувальні призи, а з 12 години відбувся і фінал, де сімох переможців нагородили планшетами та телефонами.
«Дякую вам шановні дітки, що ви прийняли участь у конкурсі. Що ви і сьогодні своєю творчістю підтримуєте військових. Дякую і вам батьки, за те, що виховуєте своїх дітей патріотами України». – зазначила, під час нагородження, президент благодійного фонду.
Після офіційної частини на усіх присутніх чекали безкоштовні батути, караоке з Андрієм Романіді, та ігри з клоунами.
Подібний захід відбувся і у Волочиську, там в рамках святкування дня захисту дітей, фондом окрім переможців, було нагороджено грамотами та цінними подарунками будинки сімейного типу, випускників та різноманітні секції, котрі цього року гідно представляли свій район на обласному та всеукраїнському рівні. Адже у 2015 – му Волочищина стала лідером, як серед показників успішності.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення