Ціни на Хмельниччині знову «поповзли» вгору
Як повідомляють в Головному управлінні статистики, у жовтні на показник інфляції істотно вплинуло сезонне зниження цін на газЦіни на Хмельниччині знову «поповзли» вгору
Як повідомляють в Головному управлінні статистики, у жовтні на показник інфляції істотно вплинуло сезонне зниження цін на газ, що використовується для індивідуального опалення або комплексного споживання. За рахунок цього природний газ подешевшав на 34,3%. У той же час підвищилися тарифи на опалення. Загалом це призвело до зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива.
Зниження цін на транспорт у цілому на 1,5% пов’язано зі здешевленням перевезень залізничним пасажирським транспортом, палива та мастил.

Ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби, продукти харчування та безалкогольні напої зросли. Найдорожчими виявились сало, яйця та цукор. Зросли ціни на сметану, масло, молоко, кисломолочну продукцію, овочі, продукти переробки зернових, сири, кондитерські вироби з борошна. Також подорожчали одяг і взуття. Водночас знизилися ціни на свинину, рибу та продукти з риби, фрукти, соняшникову олію, кондитерські вироби з цукру, рис.

Ціни у сфері зв’язку зросли на 2,1% головним чином за рахунок підвищення абонентної плати за користування телефоном.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього