Цього року «Мрія» виділила 2 млн. грн. на допомогу АТО
Цьогоріч 14 жовтня вперше на державному рівні відзначається День Захисника України, і Агрохолдинг «МРІЯ» щиро вітає всіх з цим святом!Цього року «Мрія» виділила 2 млн. грн. на допомогу АТО
Цьогоріч 14 жовтня вперше на державному рівні відзначається День Захисника України, і Агрохолдинг «МРІЯ» щиро вітає всіх з цим святом!

На жаль, зустрічати такий день доводиться в умовах воєнного конфлікту. З самого початку проведення АТО «МРІЯ Агрохолдинг» активно виділяє кошти на допомогу бійцям в рамках своєї соцполітики. Бюджет на ці потреби становить 2 млн. грн./рік, не враховуючи решти соціальних ініціатив холдингу. Станом на сьогодні «МРІЄЮ» вже перераховано понад 1,34 млн. грн. – на цю суму Компанія передала в зону АТО продукти, амуніцію, запчастини, медикаменти, пальне, військову техніку тощо. Спрямована матеріальна допомога на лікування поранених та поховання загиблих героїв.

На запит Тернопільської ГО «Справа честі» «МРІЯ» придбала безпілотний літальний апарат вартістю 70 тис. грн. для дальньої аеророзвідки в зоні АТО. Його використання забезпечить силові підрозділи можливістю аероспостереження, що допоможе своєчасно виявляти скупчення терористичних формувань на території України.

Коштами «МРІЇ», а це ще 70 тис. грн., було оплачено розмитнення й доставку з Європи діагностично-лікувальної апаратури, тренажерів, функціональних ліжок, засобів пересування. Це новітнє медичне обладнання завдяки фінансовій підтримці «МРІЇ» отримала Чернівецька лікарня, при якій функціонуватиме центр реабілітації бійців.

Агрохолдинг «МРІЯ» підтримує проведення АТО технікою – 2 позашляховики для виконання бойових завдань і 1 мікроавтобус для транспортування поранених було придбано та відправлено у гарячі точки. Також регулярно Компанія закуповує для АТО пальне, запчастини, фінансує ремонт військової техніки.

Оскільки в більшості випадків мобілізовані потребують якісної військової форми та засобів захисту, Агрохолдинг постійно передає їм нові комплекти одягу та спорядження. Не залишається Компанія осторонь і повсякденних потреб армії – допомагає продуктами харчування, яких вже доставлено від початку року на суму понад 147,8 тис. грн., канцелярією, інвентарем і будматеріалами.

Не забувають у «МРІЇ» про сім’ї героїв – Компанія оплатила 50 тис. грн., щоб діти учасників бойових дій, а також діти-вихідці із зони АТО відпочили та оздоровилися в спеціально організованих таборах.

«До кінця року «МРІЯ» спрямує ще бл. 700 тис. грн. на потреби військових. Як соціально відповідальна Компанія, ми робимо все можливе, щоб пришвидшити настання миру»,- зазначає Начальник соціально-інвестиційного відділу «МРІЇ» Василь Мартюк. Він розповів: «Я сам служив протягом 2014 року в Збройних силах. Знаю, що держава не може забезпечити бійців усім необхідним. Але ми не можемо залишити своїх захисників напризволяще. Тому на допомогу від «МРІЯ Агрохолдинг» наші військові можуть розраховувати, аж поки війна не закінчиться».

Компанія співпрацює з багатьма волонтерами, аби спільними силами доправити благодійну допомогу на схід. Найчастіше труднощі у них виникають не зі збором продуктів чи коштів для бійців, а з доставкою вантажу. «Кожен виїзд в АТО вартує від 8 до 10 тис. грн., – каже керівник ГО «Бережанська самооборона» Олег Захарків, – знайти ці кошти непросто. Організацій, які б допомагали саме пальним – обмаль. На щастя, серед благодійників – Агрохолдинг «МРІЯ». Завдяки компанії ми організували два виїзди: напередодні Пасхи вирушили в зону АТО з Великодніми смаколиками, а вдруге ми відправили відремонтований для військових УАЗ, навантажений провіантом. Без сприяння «МРІЇ» у цій справі було б набагато важче».

Завдяки всім нашим бійцям, волонтерам, активістам та благодійникам, серед яких і «МРІЯ» Агрохолдинг, маємо впевненість у тому, що Україна переможе, здобуде мир та відстоїть свою Незалежність!

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту