Таку кількість заморських вітамінів підприємці Хмельниччини завезли з початку року через Хмельницьку митницю. Загальна вартість ввезених заморських вітамінів становить 14 мільйонів гривень

 Цьогоріч Хмельничани спожили понад тисячу тонн імпортних фруктів
 Цьогоріч Хмельничани спожили понад тисячу тонн імпортних фруктів

Таку кількість заморських вітамінів підприємці Хмельниччини завезли з початку року через Хмельницьку митницю. Загальна вартість ввезених заморських вітамінів становить 14 мільйонів гривень.

Свіжі фрукти, виявляється, є найбільш популярними продуктами харчування серед тих, які завозяться в область з-за кордону. Загалом у поточному році на терени краю імпортовано понад 6 тисяч тонн різноманітних продуктів харчування.

Здебільшого екзотичне і не дуже фруктове меню постачається на столи подолян з країн Євросоюзу. Найбільшим постачальником наразі є Польща, звідки прямують ананаси, мандарини, ківі, персики, груші та виноград.

З Македонії, Греції, Бельгії, Єгипту мешканці області отримають також різноманітні овочі. Також до складу продуктового імпорту входять какао та вироби з нього, кава, чай, борошняні кондитерські вироби тощо. Ця продукція постачається з Німеччини, Італії, Австрії, Швейцарії, Грузії та Китаю.

До речі, цього року в області розмитнювалися й гуманітарні вантажі з продуктами харчування. До складу «гуманітарки» входили цукор, рис та макаронні й борошняні вироби в асортименті. Постачальником зазначеної продукції є Швейцарія.

«Сьогодні на митниці істотно мінімізовані митні процедури, практично усі митні декларації подаються в електронному вигляді. Це, безумовно, є фактором сприяння розвитку міжнародної торгівлі», – підкреслює керівник Хмельницької митниці Михайло Кацан.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту