Цьогоріч на Хмельниччині за землю додатково отримано 15,9 мільйонів гривень
Протягом січня-листопада поточного року до місцевих бюджетів землекористувачі краю сплатили 220,6 мільйона гривень, що на 15,89 мільйона гривень, або на 5 відсотків більше від прогнозу, повідомляють в управлінні ДФС у Хмельницькій області.Цьогоріч на Хмельниччині за землю додатково отримано 15,9 мільйонів гривень
Протягом січня-листопада поточного року до місцевих бюджетів землекористувачі краю сплатили 220,6 мільйона гривень, що на 15,89 мільйона гривень, або на 5 відсотків більше від прогнозу, повідомляють в управлінні ДФС у Хмельницькій області.
Левову частку у структурі надходжень цього податку складає орендна плата за використання земель державної та комунальної власності.
Примітно, що плата за землю, яка є другим за значенням після податку на доходи фізичних осіб бюджетоутворюючим ресурсом для місцевої казни, з року в рік в області демонструє позитивну динаміку надходжень. Так, для прикладу, у 2010 році сума річних надходжень плати за землю на Хмельниччині складала 124 мільйона гривень, до кінця 2013 року вона вже зросла до 230 мільйонів гривень. Таким чином, як очікується, до кінця поточного року надходження цього податку знову будуть вищими за минулорічні.
До речі, відповідно до нормативно-грошової оцінки на Хмельниччині землі є одними з найдорожчих в Україні – понад 23 тисячі гривень за гектар. Приміром, у західних областях, де земля менш придатна для землеробства, її оціночна вартість нижча.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього