Цьогоріч податкові доходи місцевих бюджетів Хмельниччини склали майже 290 мільйонів гривень
Платники Хмельниччини протягом січня-лютого 2015 року доправили до казни регіону 288,7 мільйона гривень. Прогнозовані показники наповнення скарбниць краю перевиконані на 32,3 мільйона гривень або на 12,6 відсотка.Цьогоріч податкові доходи місцевих бюджетів Хмельниччини склали майже 290 мільйонів гривень
Платники Хмельниччини протягом січня-лютого 2015 року доправили до казни регіону 288,7 мільйона гривень. Прогнозовані показники наповнення скарбниць краю перевиконані на 32,3 мільйона гривень або на 12,6 відсотка.

Першість у доходній структурі казни регіону, звісно, належить податку на доходу фізичних осіб. За бюджетною реформою до місцевих скарбниць нині спрямовується 75 відсотків збору цього податку в області. У січні-лютому 2015 року ця цифра склала 162,2 мільйона гривень.

Малий бізнес наразі утримує друге місце у наповненні місцевих бюджетів Поділля. Спрощенці Хмельниччини вже сплатили до скарбниць регіону 53,7 мільйона гривень єдиного податку.

Замикає трійку лідерів наповнення казни Хмельниччини податок на майно. Протягом двох місяців 2015 року його збір склав 44 мільйони гривень. З них, 43,6 мільйона гривень – це плата за землю.

Нагадуємо, за податковою реформою сьогодні діють два місцеві податки, а саме: податок на майно та єдиний податок. У свою чергу за статтею 265 оновленого Податкового кодексу України податок на майно складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю. До місцевих зборів належить збір за місця для паркування транспортних засобів та туристичний збір. До загальнодержавних податків належать: податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, акцизний податок, екологічний податок, рентна плата та мито.

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області висловлюють вдячність усім платникам податків Поділля, які у непростій економічній ситуації сумлінно виконують свої зобов’язання перед бюджетом та державою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього