Цьогорічна деклараційна кампанія доходів громадян триватиме до 1 травняЗ кожним роком все більше громадян сумлінно звітують про отримані доходи і свідомо поповнюють бюджет держави. Декларування поступово стає нормою життя для кожної людини. І одним із факторів у досягненні таких результатів є проведена широкомасштабна роз’яснювальна робота серед громадськості міндоходівцями міста.З кожним роком все більше громадян сумлінно звітують про отримані доходи і свідомо поповнюють бюджет держави. Декларування поступово стає нормою життя для кожної людини. І одним із факторів у досягненні таких результатів є проведена широкомасштабна роз’яснювальна робота серед громадськості міндоходівцями міста.

Головною ознакою процесу декларування цього року, як і в попередні, є спрямованість Міністерства доходів і зборів України на налагодження партнерських відносин з платниками податків, якісніше їх обслуговування, створення сприятливих умов громадянам, які виконують, як визначено ст. 67 Конституції України, громадянський обов’язок перед державою та суспільством стосовно подання декларацій про доходи за минулий рік та сплати податків.

Декларацію подають не лише з метою декларування доходів, а й для того, щоб скористатися правом на отримання податкової знижки.
За результатами деклараційної кампанії у 2013 році громадянами подано 3751 декларацію про майновий стан та одержані доходи за 2012 рік із них 1936 фізичних осіб які зобов’язані подати податкові декларації, сума задекларованого доходу становить 142797,4 тис. грн. з якого нараховано податку з доходів фізичних осіб у сумі 4948,6 тис. грн. та скористались правом на податкову знижку 1815 громадян.

Новацією деклараційної кампанії минулого року стало запровадження електронного декларування, яке дозволило значно спростити цей процес та зробити зручним для платників. У місті Хмельницькому про свої доходи і майновий стан повідомили в електронному вигляді 124 громадянина.
Очікується, що цього року відсоток тих людей, які задекларують свої доходи в он-лайн режимі, буде більшим, адже інтернет-звітність набуває все більшої популярності.

Міндоходівці вдячні усім громадянам, які минулого року задекларували свої доходи.

Та нагадують, що цьогорічна деклараційна кампанія триває до 1 травня. Подати декларацію необхідно до органу доходів і зборів за місцем реєстрації. Для цього створено сприятливі умови для обслуговування кожного декларанта. Бланки декларації та консультації фахівців щодо її заповнення можна безкоштовно отримати у Центрі обслуговування при податковій інспекції міста. Тим, хто бажає подати декларацію в електронному вигляді, рекомендується скористатися сервісом «Декларування он-лайн» на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України.
Адреса, за якою ви зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи та використати своє право на податкову знижку: м. Хмельницький, вул. Театральна, 12 каб. 212. Телефон для довідок: 701 – 713.

Шановні громадяни!

Не відкладайте свій візит до податкової інспекції на останній день подання декларацій – сумлінно виконайте свій громадянський обов’язок та своєчасно подайте декларації.


За інформацією прес-служби ДПІ у м. Хмельницькому

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього