Цьогорічну премію Василя Симоненка "забрали" хмельничани
На вручені цьогорічної Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка відбувся так званий бенефіс Хмельниччини. Адже лауреатами цієї премії стали уродженці нашої області – Ольга Прохорчук та Сергій Пантюк.Цьогорічну премію Василя Симоненка "забрали" хмельничани
На вручені цьогорічної Всеукраїнської літературної премії імені Василя Симоненка відбувся так званий бенефіс Хмельниччини. Адже лауреатами цієї премії стали уродженці нашої області – Ольга Прохорчук та Сергій Пантюк.
Ольга Прохорчук отримала перемогу у номінації \”За кращу першу поетичну збірку\” за збірку поезій \”Привези мені сонце\”, а Сергій Пантюк – у номінації \”За кращий художній твір\” за роман \”Війна і ми\” та збірку поезій \”Мовизна\”.
\”Цього року на здобуття літературної премії імені Василя Симоненка претендувало 19 авторів, ще 5 митців ми не допустили до конкурсу. У номінації за кращу першу поетичну збірку було 7 лауреатів, у номінації за кращий художній твір на премію претендувало 12 авторів\”, – сказав голова конкурсної комісії із присудження симоненківської премії Володимир Поліщук.
Цього року симоненківську премію присуджують уже в 20 раз, але вперше вона стала всеукраїнською літературною відзнакою. До цього часу (з січня 1995 року) це була обласна літературна премія \”Берег надії\” імені Василя Симоненка, яку присуджували на Батьківщині відомого поета у Черкасах. У свій ювілей премія вийшла на всеукраїнський рівень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього