Дорогу на Раково тепер не впізнати
Замість суцільних ям і вибоїн – рівненький, щойно постелений асфальт. Місцеві жителі розповідають, ще з радянських часів автошлях не ремонтували, лише де-не-де латали. Утім, вже за кілька тижнів після робіт дорожнє полотно знову розповзалося.Дорогу на Раково тепер не впізнати
Замість суцільних ям і вибоїн – рівненький, щойно постелений асфальт. Місцеві жителі розповідають, ще з радянських часів автошлях не ремонтували, лише де-не-де латали. Утім, вже за кілька тижнів після робіт дорожнє полотно знову розповзалося.

Нині на вулиці Гарнізонна проводять вже не ямковий, а капітальний ремонт автошляху. Начальник житлово-комунального господарства – Віктор Чапайда розповідає, усі роботи планують завершити вже найближчим часом.

Нова дорога, кажуть ремонтники, вирізнятиметься серед інших автошляхів міста. Завдяки новітнім технологіям та якісним матеріалам служитиме людям в рази довше.

В рамках капітального ремонту на вулиці Гарнізонній встановили каналізацію. Тепер, констатують дорожники, опади вже не завдаватимуть тутешнім мешканцям зайвих проблем.

Як повідомляє \”Ексклюзив\”, на тимчасові незручності внаслідок ремонтних робіт на Гарнізонній, жителі мікрорайону Раково не нарікають. Кажуть, перечекати кілька днів заради якісного автошляху краще, аніж ламати ноги та губити колеса на вбитій дорозі.

Тим часом на вулиці Чорновола асфальт вже постелили та облаштували чотири зупинки. Капітальний ремонт дороги активно триває на вулиці Качинського, це мікрорайон Гречани. Натомість на Панаса Мирного ремонтні роботи розпочнуть за 10 днів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього