14 грудня, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав 38-річного місцевого жителя винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України, та засудив його до 5 років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції у Хмельницькій області.

Увесь особовий склад Кам’янець-Подільського відділу поліції був зорієнтований на пошук зловмисника, який у період з 27 квітня по 12 травня нападав на місцевих жительок і колов їх невідомим предметом. Загалом таких випадків було зафіксовано 10. Усі потерпілі — молоді дівчата віком від 16 до 28 років.

Затримали зловмисника 14 травня на території дитячої поліклініки по вулиці Пушкінській. Активну допомогу в затриманні хулігана поліцейським надали місцеві жителі.

Нападником виявився 38-річний мешканець Кам’янець-Подільського району, який трохи більше 2-х років тому переїхав на Поділля з Криму. Він раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті, та крадіжки.

Щоб зняти усі підозри про можливість зараження, потерпілі та сам підозрюваний здали цілий ряд аналізів на ВІЛ-інфекцію, гепатит та інші небезпечні інфекції. Також усі дівчата пройшли спеціальну медикаментозну антиснідову програму.

Сьогодні, 14 грудня, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд розглянув матеріали кримінального провадження та визнав зловмисника винним у вчинені злочинів, передбачених ч. 4 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України, та засудив його до 5 років позбавлення волі.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього