Викраденими речами злодії уже встигли обставити придбаний у Волочиському районі будинок. Але ненадовго — правоохоронці усе вилучили і повернули власнику.

15 грудня в Зарічанське відділення поліції із заявою про крадіжку звернувся місцевий житель. Чоловік повідомив, що разом із квартирантами, які впродовж декількох місяців проживали в його квартирі по вулиці Старокостянтинівське шосе, зникли майже всі цінні речі: газова плита, пилосос, інша побутова техніка і навіть килими з підлоги.

Оперативники встановили, що раніше сім’я з 9-місячною дитиною проживала в селі Правдівка Ярмолинецького району. Проте розшукали їх 23 грудня в селі Попівці Волочиського району, де вони два тижні тому придбали будинок. Викраденими речами уже встигли обставити нове помешкання, але ненадовго — правоохоронці усе вилучили та повернули власнику.

28-річний голова сім’ї свій вчинок пояснив скрутним матеріальним становищем. Тепер йому доведеться відповідати перед законом згідно ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді накладення штрафу, виправних робіт або позбавлення волі на строк до 3 років.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

 

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього