Правоохоронними органами Хмельниччини викрито організовану злочинну групу, якою вчинено крадіжок на суму близько 5 млн грн

Прокуратурою Хмельницької області спільно з правоохоронними органами проводиться системна робота з викриття діяльності організованих злочинних угрупувань.

За ефективного процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області співробітниками Головного управління Національної поліції в області в серпні цього року викрито злочинну групу серійних крадіїв.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Володимира Зварича, зазначена група складалась із чотирьох чоловік, а її організатор, маючи не зняту та не погашену судимість, діяв під прикриттям статусу депутата однієї з селищних рад Одеської області.

Встановлено, що вони упродовж березня-серпня 2016 року на території Хмельницької та Вінницької областей вчинили низку крадіжок та незаконно заволоділи майном потерпілих, вартість якого складає майже 5 мільйонів гривень.

Застосовуючи методи конспірації та ретельно плануючи вчинення злочинів, учасники злочинного угрупування, серед іншого, таємно викрали ювелірні вироби з двох спеціалізованих магазинів на території зазначених областей. Внаслідок таких дій заволоділи коштовностями на суму майже 4,5 мільйони гривень.

За вказаним фактом у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ч. ч. 3, 5 ст. 185 КК України, досудове розслідування у якому здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області.

Всіх осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

21 грудня поточного року членам організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою). Їм обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою та застави.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення