У Славуті працівники місцевого відділу поліції вирахували зловмисника, який відкрито викрадав з магазинів скриньки для пожертв. Ним виявився 26-річний раніше судимий житель райцентру.

Перше повідомлення про крадіжку скриньки для пожертв з магазину «Алкоголь — тютюн» надійшло до Славутського відділу поліції 13 грудня. Аналогічний злочин було скоєно в магазині «Свіжий хліб» 20 грудня.

Характер вчинених грабежів був подібний, адже в обох випадках зловмисник «працював» у вечірній час й вибирав той момент, коли людей у магазині не було. Далі він хапав скриньку з пожертвами і втікав геть. В обох випадках це були скриньки, в які збирали допомогу на лікування місцевих важкохворих діток. У загальному він викрав більше півтисячі гривень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів працівники Славутськоговідділу поліції вийшли на 26-річного місцевого жителя, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.

В обох випадках відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, які згодом будуть об’єднані. Наразі досудове розслідування триває.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього