Фото: Прокуратури Хмельницької області.

13 червня 2017 року, слідчими ГУ Нацполіції у Хмельницькій області спільно з Управлінням захисту економіки ГУ НП, викрито та задокументовано факт вимагання і одержання генеральним директором одного із акціонерних товариств області неправомірної вигоди від представника приватного підприємства за погодження технічної документації щодо місця врізки в існуючий водопровід для подальшого будівництва сміттєпереробного заводу.

Для себе він вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 80 тис. грн.

“Гендиректор заводу вимагав та отримав від підприємця 80 тисяч гривень за межі не перешкоджання користування основними засобами підприємства, а саме автодорогою, необхідної для організації будівництва сміттєпереробного заводу, і узгодження дозвільних документів для врізки в діючий водогін”, – розповіла Цензор.Нет спікер Департаменту захисту економіки НПУ Наталя Каліновська.

За її словами, зловмисник був затриманий після отримання всієї суми грошей. Під час проведення огляду грошові кошти були виявлені в спеціальному сховищі, обладнаному в підлозі робочого кабінету.

У прокуратурі Хмельницької області повідомили, що за вказаним фактом слідчим управлінням ГУ Нацполіції здійснюється досудове розслідування за ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, поєднаного з вимаганням такої вигоди).

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір доказів винуватості вказаної особи у скоєному кримінальному правопорушенні.

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.

Газета “Є”

Залиште коментар

Також по темі