Cтоличне підприємство відшкодує Хмельницьким закладам освіти кошти за недопоставлене пальне
Рішенням господарського суду у повному обсязі задоволено позов прокуратури в інтересах держави в особі відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації до одного зі столичних товариств з обмеженою відповідальністю.Cтоличне підприємство відшкодує Хмельницьким закладам освіти кошти за недопоставлене пальне
Рішенням господарського суду міста Києва у повному обсязі задоволено позов прокуратури Хмельницького району в інтересах держави в особі відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької райдержадміністрації до одного зі столичних товариств з обмеженою відповідальністю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Встановлено, що торік за результатами відкритих тендерних торгів між ТОВ і відділом освіти, молоді та спорту РДА було укладено договір про закупівлю паливно-мастильних матеріалів для потреб навчальних закладів району. Зазначений відділ перерахував товариству обумовлені угодою державні кошти за пальне. Однак ТОВ повністю не виконало договірних домовленостей і не допоставило освітянському відомству частину бензину та дизпалива на суму майже 14 тисяч гривень.
За позовними вимогами прокуратури району суд зобов’язав товариство розірвати укладений договір про закупівлю паливно-мастильних матеріалів і повернути відділу освіти, молоді та спорту РДА 14 тисяч гривень попередньої оплати. Крім того, боржника судом оштрафовано за несвоєчасне виконання договірних зобов’язань.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього